TESLİMAT KOŞULLARI


Siparişiniz onaylandıktan sonra aksi belirtilmediği sürece 3−5 (üç ile beş) iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak kişinin olmaması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına “Hesabım” menüsü başlığı altındaki “Siparişlerim” kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

‍Siparişler, adına sipariş veren veya verilen alıcı tarafından bizzat, resimli kimlik ibrazı ve imza karşılığı olmak üzere kargo görevlisinden teslim alınır.

‍Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açıp içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde siparişiniz teslim edilmeyebilir ve bu durumda sorumluluk alıcıya aittir.


KARGO SÜRECİ

a) Kargolar tedarikçinin anlaşmalı kargosu aracılığıyla sizlere teslim edilecektir.

b) Satın aldığınız Ürünler, siparişiniz onaylandıktan sonra aksi belirtilmediği sürece 3−5 (üç ile beş) iş günü içerisinde kargoya verilir.

c) Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

ç) Teslimat sadece siparişi veren kişiye yapılacaktır.

d) Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına “Hesabım” menüsü başlığı altındaki “Siparişlerim” kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

0

ÜZGÜNÜZ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.